K2 Transport Logistyka Spedycja

Firma K2 zajmuję się transportem drogowym i spedycją, istniejemy na rynku od 2002r. naszą specjalizacją  jest  transport w relacji Polska – Czechy jak również kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w dziedzinie transportu drogowego,  krajowego i międzynarodowego.

Oferujemy również ekspresowe dostawy towaru  pod same drzwi. Pojazdami do 3,5t DMC,  Nasze busy są do Państwa dyspozycji 24/h,

Wieloletnie doświadczenie naszych kierowców i spedytorów gwarantuje Państwu realizację bezpiecznego transportu na najwyższym, światowym poziomie od momentu dokonania zamówienia do rozładunku towaru.

W pełni monitorujemy przewożone ładunki dzięki systemowi GPS w naszych pojazdach, dodatkowo każdy ładunek który przewozimy objęty jest  ubezpieczeniem do 150 000 €  w razie potrzeby możemy zwiększyć kwotę ubezpieczenia.
Przewóz wszystkich ładunków odbywa się zgodnie z Konwencją CMR.

Personel naszej firmy przy zastosowaniu nowoczesnych metod logistycznych i spedycyjnych  jest w stanie w krótkim czasie zorganizować transport krajowy jak i międzynarodowy .

Wysokie standardy i wzorowa organizacja pracy pozwala nam na gwarancje pewności i solidności wykonania powierzonych nam zleceń transportowych.